Warszawa, ul. Floriańska 8 lok. 26 | daw. plac gen. Józefa Hallera 9a

Pierwsza wizyta

Dla większości dzieci ta wizyta jest dużym wydarzeniem i często czują się niepewnie. Potrzeba w tej sytuacji szczególnego wsparcia rodziców.

Czytaj więcej »

Wybielanie zębów

Mamy już ponad 10-letnie doświadczenie w wybielaniu zębów. W naszym gabinecie stosujemy system wybielania ZOOM!!

Czytaj więcej »

Ortodoncja

Zęby które są prawidłowo ustawione, równomiernie pracują, nie są przeciążane dzięki czemu będą mniej problematyczne w przyszłości.

Czytaj więcej »

Czyszczenie zębów

Profesjonalne czyszczenie zębów składa się z kilku etapów: Scalingu czyli usunięcia kamienia nazębnego, piaskowania, polerowania oraz fluoryzacji.

Czytaj więcej »

Dziecko u dentysty

Wizyta adaptacyjna ma być przyjemnością i zabawą podczas, której pokazujemy urządzenia i narzędzia, którymi pracujemy. Na odważnych czekają nagrody.

Czytaj więcej »

Chirurgia

Ekstrakcja czyli usuniecie zęba jest to zabieg, którego wielu pacjentów się obawia. W naszym gabinecie staramy się, aby był bezbolesny, a pacjent czuł się komfortowo.

Czytaj więcej »

Leczenie dziąseł

Choroby przyzębia są częstą przyczyną utraty zębów powodując niszczenie tkanek podtrzymujących ząb. Zapobieganie i leczenie ich pomoże utrzymać zdrowe zęby.

Czytaj więcej »

Profilaktyka

Profilaktyka ma na celu zapobieganie chorobom zębów i przyzębia i jest podstawą utrzymania pięknego uśmiechu. Przeprowadzamy również indywidualny instruktaż higieny.

Czytaj więcej »

Protetyka

Zajmuje się odtwarzaniem braków w uzębieniu, korektą kształtu zębów i poprawianiem ich wyglądu, a co najważniejsze przywróceniem funkcji narządu żucia.

Czytaj więcej »

Wizyta kontrolna

Nawet jeśli pacjent nie odczuwa żadnych dolegliwości jamy ustnej powinien udać się na wizytę do dentysty. Wcześniej wykryte problemy umożliwiają szybsze i tańsze leczenie.

Czytaj więcej »

Naszym celem jest zapewnienie każdemu z naszych pacjentów zdrowego uśmiechu, na jaki zasługują!

Top